2,628
edits
(→AGENDA) |
(→AGENDA) |
||
Line 267: | Line 267: | ||
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
| 11:50-12:00 | | 11:50-12:00 | ||
| | | InvertEBase | ||
| | | TBD | ||
|} | |} | ||
| style="background-color: black;" | Not available | | style="background-color: black;" | Not available | ||
Line 294: | Line 294: | ||
! colspan="3" | TCN Updates II | ! colspan="3" | TCN Updates II | ||
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
| 1:00-1: | | 1:00-1:15 | ||
| LepNet/SCAN | | LepNet/SCAN | ||
| Neil Cobb | | Neil Cobb | ||
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
| 1: | | 1:15-1:25 | ||
| | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top;" | |||
| 1:25-1:35 | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
| 1: | | 1:35-1:45 | ||
| Microfungi | | Microfungi | ||
| Andrew Miller | | Andrew Miller | ||
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
| 1: | | 1:45-1:55 | ||
| Mid-Atlantic Megalopolis | | Mid-Atlantic Megalopolis | ||
| TBD | | TBD | ||
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
| 1: | | 1:55-2:05 | ||
| oVert | | oVert | ||
| David Blackburn | | David Blackburn | ||
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
| 2: | | 2:05-2:15 | ||
| Pteridological | | Pteridological | ||
| Cindy Looy | | Cindy Looy | ||
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
| 2: | | 2:15-2:25 | ||
| SERNEC | | SERNEC | ||
| Zack Murrell | | Zack Murrell | ||
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
| 2: | | 2:25-2:35 | ||
| SoRo | | SoRo | ||
| TBD | | TBD |