4,707
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 19: | Line 19: | ||
|- | |- | ||
| [https://www.idigbio.org/wiki/index.php?title=EntSoc_2018_Data_Help_Desk#Resources Resources] | | [https://www.idigbio.org/wiki/index.php?title=EntSoc_2018_Data_Help_Desk#Resources Resources] | ||
|- | |||
| [https://www.idigbio.org/content/ecn-neon-and-idigbio-together-entsoc2018-benefits-togetherness Help Desk Blog Post] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |