472
edits
Line 160: | Line 160: | ||
|valign="top"|eggs 97 | |valign="top"|eggs 97 | ||
|valign="top"|Feb/28/2015 | |valign="top"|Feb/28/2015 | ||
|valign="top"|Mar/--/1015 | |||
|valign="top"|Mar/--/2015 | |||
|- | |||
|valign="top"|[https://www.idigbio.org/redmine/issues/1403 Valdosta State University Herbarium - VSC] | |||
|valign="top"|J. Richard Carter (Gil/am/Specify) | |||
|valign="top"|plant 66,337 | |||
|valign="top"|Mar/04/2015 | |||
|valign="top"|Mar/--/1015 | |valign="top"|Mar/--/1015 | ||
|valign="top"|Mar/--/2015 | |valign="top"|Mar/--/2015 |
edits